Vyhledat
  • Vítejte na stránkách on-line aukční síně Aukce Obrazy z Uherského Hradiště
Oznámení a vzkazy

Připravujeme novou výstavu Česká krajinomalba 19. a 20. století a MAŘÁKOVA ŠKOLA, výstava se bude konat v listopadu 2012, bližší informace budou upřesněny

Přihlášení a registrace
Reklama a odkazy

Výstavy plánované na rok 2012.

Zobrazit více informací
Statistika portálu
Běžící aukce01
Uzavřené aukce530
Celkem aukcí531
Vydraženo celkem za
1.895.900 CZK

Chalupy na Vysočině

Heřman Jiří
Chalupy na Vysočině, olej na lepence, signováno vpravo dole, datováno 1921, 34x42cm, celkový rozměr 47x55cm
Velmi kvalitní práce z ranného období, kdy autor působil na Vysočině

Heřman Jiří 1892
Malíř krajinář v Uherském Hradišti a v Praze. V letech 1910 - 1918 žák pražské Akademie u prof. Hynaise. Byl synovcem Luďka Marolda. Vynikl svými krajinami podzimních nálad. Od r. 1939 vystavuje pravidelně se SVUM Hodonín. Vynikající moravský krajinář, čekající na objevení sběratelskou veřejností a je velmi pravděpodobné, že ceny jeho děl v budoucnu výrazně porostou. Jeho dílo je kvalitou zcela srovnatelné s J. Jamborem a A. Mervartem.

Konečná cena položky28.000 CZK

Vyvolávací cena 20.000 CZK

Tato aukce byla ukončena

Aukce končí za:00 dní 00 hod 00 min 00 sek(08.05.2010 - 21:00)
Autor díla:Heřman Jiří
Celkem příhozů:16
Poslední příhoz:08.05.2010 - 20:47
Minimální příhoz:500 CZK

Historie příhozů aukce

PořadíPřihazujícíDatum příhozuPřihozená částka

Zobrazit celou historii příhozů aukce

Výkup obecného umění

Vykupujeme v hotovosti nebo přijímáme umělecké předměty do aukce.

Zobrazit více informací
Nejhledanější autoři

Zde jsme připravili seznam autorů, o které je v současné době na trhu s uměním mezi sběrateli zájem.

Zobrazit více informací
Naše filozofie aukcí

Základní snahou naší společnosti je nabídnout vysoce profesionální služby při nákupu i prodeji uměleckých děl.

Prioritou naší aukční síně je spokojený zákazník, kterému z pohodlí domova nabízíme kvalitní a ověřené umění se zvláštním důrazem na pravost a originalitu dražených děl.