Vyhledat
  • Vítejte na stránkách on-line aukční síně Aukce Obrazy z Uherského Hradiště
Oznámení a vzkazy

Připravujeme novou výstavu Česká krajinomalba 19. a 20. století a MAŘÁKOVA ŠKOLA, výstava se bude konat v listopadu 2012, bližší informace budou upřesněny

Přihlášení a registrace
Reklama a odkazy

Výstavy plánované na rok 2012.

Zobrazit více informací
Statistika portálu
Běžící aukce01
Uzavřené aukce530
Celkem aukcí531
Vydraženo celkem za
1.895.900 CZK

Mořské útesy

Hofman Karel
Mořské útesy, olej na lepence, signováno vlevo dole, 16x22cm, rámováno, paspartováno, celkové rozměry 35x45cm
Hezká práce hledaného valašského autora ze studijních cest.
Opakovaná aukce, zmařeno

Hofman Karel  1906
Malíř krajinář, absolvent akademie v Praze 1926 - 1931 u prof. Oty Nejedlého. Spousta výstav u nás i v zahraničí. Významný moravský autor.

Konečná cena položky2.200 CZK

Vyvolávací cena 2.000 CZK

Tato aukce byla ukončena

Aukce končí za:00 dní 00 hod 00 min 00 sek(08.05.2010 - 18:00)
Autor díla:Hofman Karel
Celkem příhozů:02
Poslední příhoz:05.05.2010 - 11:10
Minimální příhoz:100 CZK

Historie příhozů aukce

PořadíPřihazujícíDatum příhozuPřihozená částka
0210042900105.05.2010 - 11:102.200 CZK
0110021100112.02.2010 - 15:572.100 CZK

Zobrazit celou historii příhozů aukce

Výkup obecného umění

Vykupujeme v hotovosti nebo přijímáme umělecké předměty do aukce.

Zobrazit více informací
Nejhledanější autoři

Zde jsme připravili seznam autorů, o které je v současné době na trhu s uměním mezi sběrateli zájem.

Zobrazit více informací
Naše filozofie aukcí

Základní snahou naší společnosti je nabídnout vysoce profesionální služby při nákupu i prodeji uměleckých děl.

Prioritou naší aukční síně je spokojený zákazník, kterému z pohodlí domova nabízíme kvalitní a ověřené umění se zvláštním důrazem na pravost a originalitu dražených děl.