Vyhledat
  • Vítejte na stránkách on-line aukční síně Aukce Obrazy z Uherského Hradiště
Oznámení a vzkazy

Připravujeme novou výstavu Česká krajinomalba 19. a 20. století a MAŘÁKOVA ŠKOLA, výstava se bude konat v listopadu 2012, bližší informace budou upřesněny

Přihlášení a registrace
Reklama a odkazy

Výstavy plánované na rok 2012.

Zobrazit více informací
Statistika portálu
Běžící aukce01
Uzavřené aukce530
Celkem aukcí531
Vydraženo celkem za
1.895.900 CZK

Podřipsko

Daněk - Sedláček
Podřipsko, olej na lepence, 30x40cm, signováno vlevo dole, celkový rozměr 40x50cm
Profesionální práce stále oblíbenějšího a hledanějšího autora.

Daněk - Sedláček  1892
Český malíř krajinář, žák Vratislava Nechleby, maluje s oblibou daleké výhledy do kraje, lesní zákoutí a interiery, průhledy lesem, potoční zákoutí, staré uličky a zámky. Pohledy jeho připomínají naše staré plenairisty.

Konečná cena položky20.900 CZK

Vyvolávací cena 8.000 CZK

Tato aukce byla ukončena

Aukce končí za:00 dní 00 hod 00 min 00 sek(08.05.2010 - 20:20)
Autor díla:Daněk - Sedláček
Celkem příhozů:121
Poslední příhoz:08.05.2010 - 20:06
Minimální příhoz:100 CZK

Historie příhozů aukce

PořadíPřihazujícíDatum příhozuPřihozená částka

Zobrazit celou historii příhozů aukce

Výkup obecného umění

Vykupujeme v hotovosti nebo přijímáme umělecké předměty do aukce.

Zobrazit více informací
Nejhledanější autoři

Zde jsme připravili seznam autorů, o které je v současné době na trhu s uměním mezi sběrateli zájem.

Zobrazit více informací
Naše filozofie aukcí

Základní snahou naší společnosti je nabídnout vysoce profesionální služby při nákupu i prodeji uměleckých děl.

Prioritou naší aukční síně je spokojený zákazník, kterému z pohodlí domova nabízíme kvalitní a ověřené umění se zvláštním důrazem na pravost a originalitu dražených děl.