Vyhledat
  • Vítejte na stránkách on-line aukční síně Aukce Obrazy z Uherského Hradiště
Oznámení a vzkazy

Připravujeme novou výstavu Česká krajinomalba 19. a 20. století a MAŘÁKOVA ŠKOLA, výstava se bude konat v listopadu 2012, bližší informace budou upřesněny

Přihlášení a registrace
Reklama a odkazy

Výstavy plánované na rok 2012.

Zobrazit více informací
Statistika portálu
Běžící aukce01
Uzavřené aukce530
Celkem aukcí531
Vydraženo celkem za
1.895.900 CZK

Snopy v slunci

Heřman Jiří
Snopy v slunci, olej na lepence, signováno vpravo dole, datováno 1918, 38x48cm, celkový rozměr 41x52,5cm.
Profesionální práce z velmi ranného autorova období.

Heřman Jiří 1892
Malíř krajinář v Uherském Hradišti a v Praze. V letech 1910 - 1918 žák pražské Akademie u prof. Hynaise. Byl synovcem Luďka Marolda. Vynikl svými krajinami podzimních nálad. Od r. 1939 vystavuje pravidelně se SVUM Hodonín. Vynikající moravský krajinář, čekající na objevení sběratelskou veřejností a je velmi pravděpodobné, že ceny jeho děl v budoucnu výrazně porostou. Jeho dílo je kvalitou zcela srovnatelné s J. Jamborem a A. Mervartem.

Konečná cena položky20.000 CZK

Vyvolávací cena 20.000 CZK

Tato aukce byla ukončena

Aukce končí za:00 dní 00 hod 00 min 00 sek(08.05.2010 - 20:45)
Autor díla:Heřman Jiří
Celkem příhozů:Neproveden žádný příhoz
Poslední příhoz:00.00.0000 - 00:00
Minimální příhoz:500 CZK
Výkup obecného umění

Vykupujeme v hotovosti nebo přijímáme umělecké předměty do aukce.

Zobrazit více informací
Nejhledanější autoři

Zde jsme připravili seznam autorů, o které je v současné době na trhu s uměním mezi sběrateli zájem.

Zobrazit více informací
Naše filozofie aukcí

Základní snahou naší společnosti je nabídnout vysoce profesionální služby při nákupu i prodeji uměleckých děl.

Prioritou naší aukční síně je spokojený zákazník, kterému z pohodlí domova nabízíme kvalitní a ověřené umění se zvláštním důrazem na pravost a originalitu dražených děl.