Vyhledat
  • Vítejte na stránkách on-line aukční síně Aukce Obrazy z Uherského Hradiště
Oznámení a vzkazy

Připravujeme novou výstavu Česká krajinomalba 19. a 20. století a MAŘÁKOVA ŠKOLA, výstava se bude konat v listopadu 2012, bližší informace budou upřesněny

Přihlášení a registrace
Reklama a odkazy

Výstavy plánované na rok 2012.

Zobrazit více informací
Statistika portálu
Běžící aukce01
Uzavřené aukce530
Celkem aukcí531
Vydraženo celkem za
1.895.900 CZK

Výhody on-line aukcí

Pro vlastníka uměleckého předmětu

  • prodej uměleckého předmětu nejvyšší nabídce
  • sledování průběhu aukce z pohodlí Vašeho domova
  • předmět se draží nejméně 60 dnů po 24 hodin denně
  • možnost ujednání 0 - 10% provize z prodeje
  • aukční síň neúčtuje znalecké expertizy a náklady na cestovné
  • možnost zajištění restaurování uměleckého díla a drobné opravy (např. opravy rámů)
  • v případě neuskutečnění prodeje díla aukční síň neúčtuje žádné poplatky

Pro dražitele uměleckého předmětu

  • kdykoli můžete učinit příhoz (24 hodin denně)
  • naprostá a zaručená anonymita. Osobní údaje slouží pouze pro potřeby aukční síně.
  • dražitel neskládá žádnou zálohu v průběhu aukce
  • na základě dohody Vám vydražený předmět zašleme na dobírku za cenu 400 CZK
  • v případě zájmu zajistíme služby profesionálního rámaře a restaurátora
  • o průběžných výsledcích aukce budete informováni e-mailem
Výkup obecného umění

Vykupujeme v hotovosti nebo přijímáme umělecké předměty do aukce.

Zobrazit více informací
Nejhledanější autoři

Zde jsme připravili seznam autorů, o které je v současné době na trhu s uměním mezi sběrateli zájem.

Zobrazit více informací
Naše filozofie aukcí

Základní snahou naší společnosti je nabídnout vysoce profesionální služby při nákupu i prodeji uměleckých děl.

Prioritou naší aukční síně je spokojený zákazník, kterému z pohodlí domova nabízíme kvalitní a ověřené umění se zvláštním důrazem na pravost a originalitu dražených děl.